

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 21 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniane prześcieradło Klasyczne i wciąż poszukiwane bawełniane prześcieradło jest w 100% naturalne i delikatne dla skóry. Ulubione ze względu na swoją lekkość, przewiewność i łatwość utrzymania. Włókna przy odpowiedniej pielęgnacji długo pozostają jak nowe, jedyną wadą jest konieczność prasowania. Idealny wybór do przedszkoli, hoteli i różnych rodzajów obiektów noclegowych. Materiał 100% bawełna Gramatura: 110 g/m2 Rozmiar 110 x 160 cm Kolor Biały Beżowy Niebieski Właściwości Prześcieradło nie jest napinane Prześcieradło bez gumki Zalecana temperatura prania: 40 °C (według metki producenta prześcieradła) Zalecane pranie: każdy tydzień, co najmniej 1x na 14 dni Prześcieradło można suszyć w suszarce na niskie temperatury Przy pierwszym praniu należy prać oddzielnie! Zawartość opakowania 1 szt. prześcieradła 110 x 160 cm
| Mocowanie | Klasyczna |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Styl pościeli | Dziecięcy |
| Z gumką | Nie |
| Suszenie w suszarce | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Optymalna wysokość materaca | Do 20 cm |
| Motyw pościeli | Zwierzęta, Obrazki |
| Elastyczne | Nie |
| Gramatura | 110 g/m2 |
| Dla dzieci | Dzięcięce |
| Typ | Do łóżeczka |
| Rozmiar | 110 x 160 cm |

70×140 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie

70×140 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, nieprzemakalna, klasyczna
W magazynie
60×120 cm, bawełniana
W magazynie

60×120 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
180×200 cm, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
60×120 cm, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie

Napinająca, bawełniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
90×200 cm
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
60×120 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, klasyczna, bawełniana
W magazynie

45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie