














Wymiary 40×100×50 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Domeną nowoczesnego stolika kawowego z szufladą Razimo 1SZ jest stylowy wygląd. Geometryczna bryła w połączeniu z gustownymi zdobieniami doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu. Atutem są tu ryflowane wstawki – dodają nutę awangardy nawet do minimalistycznego wystroju. Kolejnym z listy walorów stolika jest jego funkcjonalność. Przestronny blat zapewni sporo miejsca na filiżanki z aromatyczną kawą, a także słodkie lub słone przekąski. Tuż pod nim znajdują się przestronne półki – w praktyce sprawdzają się jako podręczne schowki na piloty, słuchawki czy czytaną prasę. Większe akcesoria znajdą swoje miejsce w wysuwanej spod spodu szufladzie. Wymiary: szerokość: 100 cm, wysokość: 40 cm, głębokość: 50 cm Wykonanie: korpus: płyta laminowana o grubości 16 mm, fronty: płyta MDF o grubości 18 mm, obrzeże: ABS i melamina, prowadnice kulkowe, uchwyty aluminiowe w kolorze złotym, nóżki: ślizgi w kolorze czarnym Gwarancja: 24 miesiące Informacje: Dostawa nie obejmuje wniesienia. Kierowca dostarczy Twoje zamówienie do pierwszych drzwi. Produkty dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu. Parametry produktu takie jak wymiary lub kolorystyka nie podlegają zmianom. Towary dostępne wyłącznie w konfiguracjach prezentowanych w ofercie.
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Kształt stołu | Prostokątne |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał blatu | Laminat |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Kolor | Biała |
| Kategoria specjalna | Na magazynie |
| Typ mebla | Ławy |
| Kolorystyka | Biały, czarny, kremowy, Biały, czarny, kremowy, Biały, czarny, kremowy |
| Szuflady | Tak |
| Wykończenie | Mat |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Ocena | 5 |
| Zestaw | Nie |
| Półki | Tak |
| Producent | MIRJAN24 |

40×90×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
58×110×65 cm, nowoczesna, prostokątna

Rozkładana, metalowa, dębowa

Rozkładana, metalowa, industrialna

Nowoczesna, industrialna, rustykalna
W magazynie
10×66×110 cm, industrialna, retro
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Industrialna
Dostawa gratis
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Rozkładana, metalowa, dębowa

Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
44×100×59 cm, metalowa, matowa
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, metalowa

Nowoczesna
W magazynie
Industrialna, rustykalna, drewniane ogrodzenia

Nowoczesna, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, regulacja wysokości
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Prostokątna, rozkładana, dębowa

Kwadratowa, błyszcząca, drewniane ogrodzenia
Dostawa gratis
33×90×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Metalowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Okrągła, dębowa, industrialna
W magazynie

Drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, szafa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×24×24 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis

12-60×60-64×2-34 cm, nowoczesna, ławki
W magazynieDostawa gratis
Prosta
W magazynieDostawa gratis
Lustro, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, wieszak
W magazynieDostawa gratis
3+2+1, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Biurka, narożna, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis