




Wymiary 50×100×48 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Idealny do nowoczesnego salonu. Design w stylu loft. - Połączenie drewna i czarnej stali. - Składany blat – więcej miejsca, gdy tego potrzebujesz. Dwa pojemne szuflady na drobiazgi. - Praktyczna ławka o długości 100 cm. - Stabilna konstrukcja z metalu i płyty MDF. Specyfikacja techniczna:. - Kolor korpusu: brąz rustykalny. - Kolor stelaża: czarny. - Materiał: MDF + metal. - Wysokość: 50 cm. - Szerokość: 100 cm. - Głębokość: 48 cm. - Montaż: do samodzielnego montażu (w zestawie instrukcja). Nowoczesna forma, loftowy charakter i praktyczne rozwiązania – wszystko, czego potrzebujesz w jednym meblu.
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 48 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Kształt stołu | Prostokątne |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny, Industrialny |
| Materiał blatu | Drewno, Metal |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Rozkładane | Tak |
| Producent | MebliQ |

6×74×74 cm, okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, matowa, laminatowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, metalowa, matowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
48×120 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, zestawy
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
31×49×65 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
Biurka, nowoczesna
W magazynie
Biurka, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Biurka, nowoczesna
W magazynie
Głębokość, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Biurka, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
185×39×37 cm, nowoczesna, półki
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Biurka, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Z lustrem, nowoczesna, półki
W magazynie
Biurka, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, retro
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie
Szuflada
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, rustykalna
W magazynie