

Wymiary 32×100×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Efektowny wygląd dziennej strefy twojego domu zapewni ci wdzięk stolika kawowego Rostiw . Geometryczna bryła w modnym kolorze dobrze komponuje się z dowolną tapicerką meblową. Dekoracyjnym atutem są tu wstawki w błyszczącym odcieniu złota. Stylowy asystent wolnych chwil oferuje także sporo miejsca do przechowywania. Na ulokowanych pod blatem półkach ułożysz akcesoria, z których korzystasz podczas wypoczynku np. książki, czasopisma czy drobną elektronikę. Mając je pod ręką, uprzyjemnisz swój wypoczynek. Wymiary: szerokość: 100 cm, wysokość: 32 cm, głębokość: 60 cm Wykonanie: płyta wiórowa o grubości 16 mm, obrzeże ABS, nóżki: tworzywo sztuczne w kolorze złotym Gwarancja: 24 miesiące Informacje: Dostawa nie obejmuje wniesienia. Kierowca dostarczy Twoje zamówienie do pierwszych drzwi. Produkty dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu. Parametry produktu takie jak wymiary lub kolorystyka nie podlegają zmianom. Towary dostępne wyłącznie w konfiguracjach prezentowanych w ofercie.
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 32 cm |
| Kształt stołu | Prostokątne |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał blatu | Laminat |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Kolor | Biała |
| Kategoria specjalna | Na magazynie |
| Typ mebla | Ławy |
| Kolorystyka | Biały |
| Szuflady | Nie |
| Wykończenie | Mat |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Ocena | 5 |
| Zestaw | Nie |
| Półki | Tak |
| Producent | MIRJAN24 |

Okrągła, nowoczesna, szklana
W magazynie
80 cm, ⌀ 80 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
40×90×60 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, zestawy, industrialna

Owalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, marmurowa
W magazynie
Kwadratowa, zestawy
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
74×80×80 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
⌀ 46-60 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana
W magazynie

36×91×61 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Rozkładana, marmurowa, błyszcząca
W magazynie
Okrągła, dębowa, industrialna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Kwadratowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
74×60×60 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, rustykalna, matowa
W magazynie

Drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, szafa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×24×24 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis

12-60×60-64×2-34 cm, nowoczesna, ławki
W magazynieDostawa gratis
Prosta
W magazynieDostawa gratis
Lustro, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, wieszak
W magazynieDostawa gratis
3+2+1, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Biurka, narożna, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis