Polecamy
Ceglaste hokery zestaw 2 szt. (wysokość siedziska 65 cm) Abba – Marckeric
Wymiary 65×30×42 cm
662,15 zł
Historia cen
- 2.04.2026 - 662,15 zł
- 23.02.2026 - 662,15 zł
- 18.12.2025 - 708 zł
- 11.11.2025 - 662 zł
- 7.11.2025 - 701 zł
- 1.11.2025 - 732 zł
- 26.06.2025 - 779 zł
- 20.06.2025 - 647 zł
- 10.06.2025 - 779 zł
- 6.06.2025 - 670 zł
- 1.06.2025 - 779 zł
- 16.05.2025 - 662 zł
- 13.05.2025 - 701 zł
- 9.05.2025 - 732 zł
- 2.05.2025 - 779 zł
- 30.04.2025 - 769 zł
- 25.04.2025 - 654 zł
- 15.04.2025 - 769 zł
- 15.04.2025 - 779 zł
- 10.04.2025 - 670 zł
- 9.04.2025 - 779 zł
Opis produktu
Ceglaste hokery zestaw 2 szt. (wysokość siedziska 65 cm) Abba – Marckeric
Wymiary
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 65 cm |
Specyfikacje
| Zestawy | Tak |
|---|---|
| Rodzaj | Bez tapicerki |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Szerokość siedziska | 36 cm |
| Głębokość siedziska | 26 cm |
| Wysokość siedziska | 65 cm |
| Wysokość nóg | 23 cm |
| Nośność | 100 kg |
| Waga | 6.7 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Abba |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny/skandynawski |
| Jakość | Basic |
| Kolor nóg | Pomarańczowy |
| Materiał nóg | Metal |
| Kolor drewna | Jasne drewno |
| Dekor | Dąb/mat |
| Materiał siedziska | Sklejka |
| Materiał | Sklejka/metal |
| Producent | Marckeric |
Najlepsze produkty od Bonami

232,31 zł262 zł
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
70,99 zł
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
171,54 zł
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
202,99 zł
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
151,19 zł167,99 zł
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
105,99 zł
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
176,99 zł
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
45,15 zł
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
104,14 zł
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
196 zł
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
311,99 zł
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
79,99 zł
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
85,99 zł
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
156,52 zł
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
24,64 zł
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
77,99 zł
Kosz na śmieci z pedałem w miedzianym kolorze Wenko Leman, 3 l
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
193,79 zł
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
194,99 zł
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie




















