Produkty, które mogą Ci się spodobać
Rozkładana sofa w naturalnym kolorze 135 cm Hooked – Karup Design
Historia cen
- 3.04.2026 - 2311 zł
- 10.03.2026 - 2311 zł
- 6.03.2026 - 2311,15 zł
- 20.02.2026 - 2217,65 zł
- 15.02.2026 - 2087,2 zł
- 14.02.2026 - 2217,65 zł
- 5.02.2026 - 2609 zł
- 16.01.2026 - 2217 zł
- 25.11.2025 - 2000 zł
- 21.11.2025 - 2106 zł
- 11.11.2025 - 2217 zł
- 7.11.2025 - 2348,1 zł
- 28.10.2025 - 2609 zł
- 25.10.2025 - 2243,74 zł
- 20.10.2025 - 2609 zł
- 14.10.2025 - 2244 zł
- 7.10.2025 - 2087 zł
- 3.10.2025 - 2244 zł
- 1.10.2025 - 2609 zł
- 26.09.2025 - 2243 zł
- 21.09.2025 - 2348 zł
- 16.09.2025 - 2609 zł
- 12.09.2025 - 2244 zł
- 5.09.2025 - 2609 zł
- 2.09.2025 - 2087 zł
- 29.08.2025 - 2239 zł
- 24.08.2025 - 2407 zł
- 19.08.2025 - 2799 zł
- 15.08.2025 - 2407 zł
- 30.07.2025 - 2799 zł
- 25.07.2025 - 2407 zł
- 22.07.2025 - 2799 zł
- 15.07.2025 - 2239 zł
- 11.07.2025 - 2407 zł
- 26.06.2025 - 2799 zł
- 20.06.2025 - 2323 zł
- 10.06.2025 - 2799 zł
- 6.06.2025 - 2407 zł
- 27.05.2025 - 2799 zł
- 23.05.2025 - 2407 zł
- 20.05.2025 - 2799 zł
- 19.05.2025 - 2379 zł
- 19.05.2025 - 2463 zł
- 19.05.2025 - 2379 zł
- 18.05.2025 - 2463 zł
- 18.05.2025 - 2379 zł
- 17.05.2025 - 2463 zł
- 17.05.2025 - 2379 zł
- 17.05.2025 - 2463 zł
- 17.05.2025 - 2379 zł
- 16.05.2025 - 2463 zł
- 16.05.2025 - 2379 zł
- 16.05.2025 - 2463 zł
- 2.05.2025 - 2799 zł
- 30.04.2025 - 2749 zł
- 25.04.2025 - 2337 zł
- 22.04.2025 - 2749 zł
- 10.04.2025 - 2364 zł
Opis produktu
Sofa Hooked to innowacyjne rozwiązanie do mniejszych przestrzeni. Ten wielofunkcyjny mebel można łatwo zawiesić na ścianie, gdy nie jest używany i szybko przekształcić w wygodny fotel lub dodatkowe łóżko. Sofa jest wyposażona w cztery uchwyty ścienne, które utrzymują ją bezpiecznie w miejscu, jednocześnie pozwalając jej funkcjonować jako element dekoracyjny w pomieszczeniu. Aby usiąść, wystarczy przesunąć sofę do niższej pozycji. Jeśli potrzebujesz miejsca do spania, po prostu rozłóż materac na podłodze. Wsporniki mogą być instalowane w różnych pomieszczeniach, umożliwiając przesuwanie krzesła w zależności od potrzeb. Drążek konstrukcyjny ma szerokość 180 cm. Należy pamiętać, że powierzchnie z naturalnego drewna mogą zmieniać się w czasie ze względu na klimat, światło słoneczne i wahania wilgotności. Warto wiedzieć: Śruby do montażu na ścianie nie są dołączone, ponieważ zależą od rodzaju ściany. Należy użyć śrub odpowiednich dla konkretnej ściany.
Specyfikacje
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Styl | Skandynawski |
| Materiał ramy | Drewno |
| Wysokość oparcia pleców | Niska |
| Twardość siedziska | Średnio twarde |
| Kraj pochodzenia | PL |
| Wysokość oparcia | 51 cm |
| Szerokość siedziska | 135 cm |
| Głębokość siedziska | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 26 cm |
| Wysokość nóg | 0 cm |
| Nośność | 350 kg |
| Waga | 17.5 kg |
| Rozmiar sofy | 2-osobowa |
| Zdejmowany pokrowiec | Nie |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Certyfikaty i normy | FSC Mix |
| Rozmiar powierzchni do spania | 135x200 |
| Wypełnienie | Włókno bawełniane/włókno mieszane z recyklingu/molitan (PUR) |
| Kolekcja | Hooked |
| Montaż wymagany | Częściowo |
| Funkcja | Rozkładane |
| Design | Rustykalny/skandynawski/boho |
| Jakość | Extra |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno sosnowe |
| Specyfikacja materiału | 20% poliester/80% bawełna |
| Skala testu martindale'a | 22000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | NATURAL 701 |
| Materiał obicia | Bawełna mieszana |
| Producent | Karup |
Polecamy

Kanapa rozkładana 3-osobowa z brązowej postarzanej mikrofibry - PEGULA II
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Kanapa 3-osobowa rozkładana typu express w tkaninie jasnoszarej SOVALI
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Kanapa 2-osobowa MANOA z ekoskóry - Czarny
W magazynieDostawa gratis
Sofa PATTY, 2-miejscowa, niebieski
Rozkładana, na nóżkach, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
Kanapa 3-osobowa rozkładana z szarego weluru - GULCAN
Rozkładana, retro
W magazynieDostawa gratis
Kanapa 2-osobowa CASERTA z tkaniny w kolorze niebieskim
Dwuosobowa, skandynawska, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Kanapa 3-osobowa z ekoskóry ACKLEY - Czarny
Trzyosobowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Welurowa sofa rozkładana w kolorze morskim T8-S02
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa

Sofa CUBE, 3-miejscowa, brązowy
Rozkładana, trzyosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Burgundowa wersalka rozkładana L5-T08
Rozkładana, nowoczesna, głębokość

Rozkładana sofa 2-miejscowa LAINE, zielona
75×155×105 cm, rozkładana, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
Kanapa Chesterfield 2-osobowa z weluru szmaragdowa zieleń – TRUMBO
Dwuosobowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Kanapa 3-osobowa ZARINA z ekoskóry - Kolor czarny
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Turkusowa wersalka rozkładana N4-M84
Rozkładana, nowoczesna, głębokość

Sofa CUBE, 3-miejscowa, czerwony
Rozkładana, nowoczesna, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Kanapa 2-osobowa CHESTERFIELD z mikrofibry o wyglądzie postarzanej skóry
Dwuosobowa, skórzana, retro
W magazynieDostawa gratis
Sofa z Funkcją Spania CAMELIA Beżowa Boucle Nowoczesna
Nowoczesna, wysoka
W magazynie
Sofa CASUAL, 3 miejscowa, czarna, biała konstrukcja
Trzyosobowa, drewniana, eko skóra
W magazynieDostawa gratis
Kanapa 3-osobowa rozkładana z beżową tapicerką - LOELINE
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Jasnobrązowa welurowa sofa rozkładana z pojemnikiem B3-M33
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa

Sofa CASUAL, 2 miejscowa, czarna, biała konstrukcja
Rozkładana, dwuosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Popielata wersalka rozkładana B5-G58
Rozkładana, nowoczesna, głębokość

Kanapa 3-osobowa z ekoskóry CHESTERFIELD- Czarny
Trzyosobowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Kanapa 3-osobowa ze skóry COLBERT - Kolor: brązowy
Skórzana, retro
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana kanapa z funkcją spania MICHELLE II z ekoskóry – kolor czarny
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Sofa PATTY, 3-miejscowa, niebieski
Rozkładana, trzyosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Granatowa nowoczesna kanapa rozkładana z pojemnikiem M9-P98
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa

Sofa CLUB, 2-miejscowa, czarna
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Kanapa Tuko rozkładana z pojemnikiem - szara dzianina Freya 210.21
Rozkładana
W magazynie
Sofa SPIDER, 2- miejscowa, czarna
Dwuosobowa, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratisNajlepsze produkty od Bonami

Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem w miedzianym kolorze Wenko Leman, 3 l
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie






































































