




Wymiary 47×59×59 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Praktyczna doniczka z automatycznym nawadnianiem o kwadratowym przekroju i gładkiej powierzchni. Dostęp powietrza do korzeni zapewnia odchylany otwór, który służy jednocześnie do podlewania kwiatów i jako otwór przelewowy. Nadaje się do uprawy warzyw, ale także wszystkich rodzajów roślin jednorocznych. Doniczkę można łączyć z skrzynkami Bergamot.Ilość podłoża: 67 lIlość wody: 20 l
| Szerokość: | 59 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 47 cm |
| Materiał | Plastik |
|---|---|
| Kształt | Kwadratowe |
| Samonawadniające | Tak |
| Lokalizacja | Pokojowe |
| Rozmiar | 60 x 60 cm |
| Samonawadnianie | Tak |
| Waga | 2,43 kg |
| Producent | Plastia |





Kamienna, zewnętrzna
W magazynie
Drewniana
W magazynie



Ceramiczna, samonawadniająca, pokojowa
W magazynie
Klasyczna, zewnętrzna


Ceramiczna, samonawadniająca, pokojowa
W magazynie
Drewniana, betonowa, okrągła

Betonowa
W magazynie
Duża, kwadratowa, betonowa

Duża, zewnętrzna, średnia
W magazynie
Drewniana, okrągła, zewnętrzna




Samonawadniająca, plastik, pokojowa
W magazynie
Zewnętrzna
W magazynie
16×16×16 cm, mała, samonawadniająca
W magazynie

Drewniana, duża, kwadratowa

Ceramiczna
W magazynie
Samonawadniająca, plastik, pokojowa
W magazynie
Drewniana, kwadratowa, zewnętrzna

Klasyczna
W magazynie
Kamienna, zewnętrzna
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie


Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
Wbudowany sejf, kluczowa
W magazynie
Plażowa, sztukowa
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Zestawy, na choinkę
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie