





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1147 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Czerwono-szary dywan 200x290 cm Gaia – Universal
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kraj pochodzenia | ES |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 10 mm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 13.63 kg |
| Długość | 290 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Wykończenie | Heat set |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Gaia |
| Wzór | Geometryczny |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 256000 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Nie używać chemicznych środków wybielających/odkurzać regularnie/wycierać wilgotną ściereczką/nie używać chemicznych środków czyszczących/od czasu do czasu zmienić używaną stronę dywanu, aby wyrównać zużycie/czyszczenie punktowe |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Czerwony/szary |
| Producent | Universal |

Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
150×240 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, z krótkim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Kwadratowa

Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie