
Dywan wełniany Flair Rugs Glow, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy, naturalna
734,4 zł

Zielony wełniany dywan tkany ręcznie 160x230 cm Glow Green & Blue – Flair Rugs
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna, naturalna
1308,15 zł

Fioletowy wełniany dywan tkany ręcznie 120x170 cm Glow Purple Multi – Flair Rugs
120×170 cm, nowoczesna, naturalna, tkana
721,65 zł

Fioletowy wełniany dywan tkany ręcznie 160x230 cm Glow Purple Multi – Flair Rugs
160×230 cm, do pokoju, shaggy, nowoczesna
1364 zł

Brązowo-beżowy wełniany dywan 160x230 cm Glow – Flair Rugs
Do pokoju, shaggy, naturalna, z średnim włosiem
957 zł
Fioletowy wełniany dywan tkany ręcznie 160x230 cm Glow Purple Multi – Flair Rugs
Wymiary 160×230 cm
Historia cen
- 29.04.2026 - 1364 zł
- 19.03.2026 - 1364 zł
- 6.12.2025 - 1282,65 zł
- 1.11.2025 - 1204 zł
- 1.11.2025 - 1509 zł
- 20.10.2025 - 1207,2 zł
- 11.10.2025 - 1207 zł
- 26.09.2025 - 1229 zł
- 19.09.2025 - 1429 zł
- 16.09.2025 - 1143 zł
- 16.09.2025 - 1429 zł
- 12.09.2025 - 1229 zł
- 29.08.2025 - 1429 zł
- 24.08.2025 - 1229 zł
- 19.08.2025 - 1429 zł
- 15.08.2025 - 1229 zł
- 30.07.2025 - 1429 zł
- 25.07.2025 - 1229 zł
- 15.07.2025 - 1429 zł
- 11.07.2025 - 1229 zł
- 9.07.2025 - 1429 zł
- 18.05.2025 - 1215 zł
- 17.05.2025 - 1258 zł
- 17.05.2025 - 1215 zł
- 16.05.2025 - 1258 zł
- 16.05.2025 - 1215 zł
- 16.05.2025 - 1258 zł
- 30.04.2025 - 1429 zł
- 25.04.2025 - 1215 zł
- 15.04.2025 - 1429 zł
- 14.04.2025 - 1229 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Ręcznie tkany wełniany dywan Glow to elegancja w nowoczesnym wydaniu. Wielkoformatowy wzór nakładających się kształtów jest ręcznie przycinany, tworząc wielowymiarowy efekt, który jest przyjemny w dotyku. Dywan wykonany jest w 100% z wełny, która jest naturalnie odporna na plamy i nadaje się do miejsc o dużym natężeniu ruchu i przestrzeni życiowych. Rozwiń dywan i pozostaw na 24 godziny przed użyciem. Regularnie odkurzaj i przycinaj luźne włókna nożyczkami. W razie rozlania na dywan płynu natychmiast wysuszyć i wyczyścić wilgotną białą szmatką. Nie trzeć ani nie moczyć włókien. Dywan należy obracać co kilka miesięcy, aby przedłużyć jego żywotność. Zalecamy stosowanie podkładu antypoślizgowego.
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Materiał | Wełna |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj materiału | Naturalne |
| Produkcja | Tkane, Tkane ręcznie |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Skład i rodzaj materiału | Wełna |
| Długość włosia | 8 mm |
| Grubość | 1 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 11.78 kg |
| Długość | 230 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Ręcznie tuftowane |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Cięty i pętelkowy |
| Kolekcja | Radiance |
| Wzór | Geometryczny/strukturalny |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 3200 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Wysoka |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/tkany ręcznie |
| Pielęgnacja | Nie namaczać/odkurzać regularnie/od czasu do czasu zmienić używaną stronę dywanu, aby wyrównać zużycie/nie używać chemicznych środków wybielających/tylko czyszczenie profesjonalne/nie używać chemicznych środków czyszczących |
| Materiał tylnej strony | Bawełna/lateks |
| Specyfikacja materiału | 100% wełna |
| Kolor | Fioletowy/kolorowy |
| Producent | Flair Rugs |
Podobne produkty

Dywan nowoczesny Lara czarno-kremowo-szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Lara szaro-kremowo-czarny 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Bordowy wełniany okrągły dywan tkany ręcznie ø 160 cm Shard Red – Flair Rugs
⌀ 160 cm, do pokoju, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Dywan abstrakcyjny - 160x230cm - Beżowy, szary, srebrny - Aurora Etch
Do pokoju, tkana, abstrakcyjna
Dostawa gratis
Wełniany dywan tkany ręcznie 160x230 cm Esre Bright – Flair Rugs
160×230 cm
W magazynieDostawa gratis
Dywan nowoczesny Lara Geometria szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Bieżnik Wine, 30 x 160 cm
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
Samoprzylepne Brązowe Nakładki Na Schody 15 Sztuk A4-Z14
Do pokoju, chodniki, nakładki na schody
W magazynie
Czerwone samoprzylepne nakładki na schody 15 sztuk P4-S32
Do pokoju, chodniki, nakładki na schody
W magazynie
15 sztuk czerwonych samoprzylepnych dywaników na schody G5-M12
Do pokoju, nakładki na schody, prostokątna
W magazynie
Komplet 30 czerwonych nakładek na schody B7-E92
Do pokoju, nakładki na schody, prostokątna
W magazynie
Dywan Shaggy Life czerwony 80 cm x 250 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Life czerwony 80 cm x 250 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Kolorowy nowoczesny dywan w trójkąty M8-N13
Nowoczesna, prostokątna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny Lara Geometria beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Klasyczny zestaw 15 dywaników na schody G6-P60
Do pokoju, nakładki na schody, prostokątna
W magazynie
Ciemnoszary jutowy okragły dywanik 150 cm Z1-H79
Do pokoju, jutowa, okrągła
W magazynie
Niebiesko-żółty dywan Universal Lienzo, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Dywan Universal Matrix, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan jutowy, okrągły, Ø 120 cm
Zewnętrzna, do pokoju, jutowa
W magazynie
Dywan Vegas Home 3D Fale 80 cm x 150 cm
Naturalna, tkana, rustykalna
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Kadey
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Kadey
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Rabby CZARNY - KOŁO 100x100 Koło
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan nowoczesny Plus Linie fioletowy 80 cm x 300 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Brązowy okrągły dywanik 90 cm D7-P00
Do pokoju, okrągła, naturalna
W magazynie
Dywan pluszowy Pouffy czerwony 120 cm x 120 cm koło
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan pluszowy Pouffy czerwony koło 120 cm x 120 cm
Naturalna, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan pluszowy Sky czarny 120 cm x 120 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan pluszowy Sky czarny antypoślizgowy do prania 120 cm x 120 cm koło
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
15 Sztuk Dywanowych Nakładek Na Schody Kolor Brązowy W7-K14
Do pokoju, chodniki, nakładki na schody
W magazynie
Dywan Shaggy Life kremowo-czerwony 60 cm x 110 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Sztućce ze stali nierdzewnej w kolorze srebra 16 szt. Modern retro – Premier Housewares
Widelce, łyżki, srebrna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Czarna szczotka do WC Wenko Flakon
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Termos w biało-złotym kolorze 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 l
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Torba na zakupy na kółkach 58 l – Rolser
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Torba na zakupy na kółkach 40 l Plegamatic Original MF – Rolser
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Różowy termos ze słomką ze stali nierdzewnej 1,18 l Quencher H2.0 FlowState Tumbler Cherry Blossom – Stanley
W magazynie
Zestaw 3 beżowych organizerów Bigso Box of Sweden Drawer
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie




