





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bordowy wełniany okrągły dywan tkany ręcznie ø 160 cm Shard Red – Flair Rugs
| Średnica: | 160 cm |
|---|
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Średni włos |
| Materiał | Wełna |
| Twarz | Okrągłe |
| Rodzaj materiału | Naturalne |
| Produkcja | Tkane, Tkane ręcznie |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Skład i rodzaj materiału | Wełna |
| Długość włosia | 10 mm |
| Grubość | 1.3 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Okrągły |
| Waga | 8.7 kg |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Ręcznie tuftowane |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Łączony) |
| Kolekcja | Moderno |
| Wzór | Geometryczny/strukturalny |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 3400 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Wysoka |
| Właściwości | Tkany ręcznie/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Od czasu do czasu zmienić używaną stronę dywanu, aby wyrównać zużycie/czyszczenie punktowe/nieodpowiednie do długiego kontaktu z wodą/odkurzać regularnie/nie namaczać/nie używać chemicznych środków wybielających |
| Materiał tylnej strony | Poliester/bawełna |
| Specyfikacja materiału | 100% wełna |
| Kolor | Bordowy |
| Producent | Flair Rugs |
Opinie użytkowników
Starannie wykonane i dość grube.

Do pokoju, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nakładki na schody, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, nakładki na schody, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, tkana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nakładki na schody, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, tkana, gotowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, tkana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, tkana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, tkana, gotowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Naturalna, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nakładki na schody, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nakładki na schody, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Do pokoju, nakładki na schody, owalna
W magazynie
Do pokoju, okrągła, naturalna
W magazynie
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
Do pokoju, tkana, jednokolorowa
W magazynie
Do pokoju, tkana, gotowa
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
120×170 cm, nowoczesna, naturalna
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie


24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie