





Wymiary 160×230 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 675 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szary dywan 160x230 cm Kivet – Universal
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kolor | Szara |
| Wzór | Abstrakcyjny |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen/poliester |
| Długość włosia | 20 mm |
| Długość włosia dywanu | Średnie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 8.46 kg |
| Długość | 230 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Frisé) |
| Kolekcja | Kivet |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 185600 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Nie używać chemicznych środków czyszczących/wycierać wilgotną ściereczką/czyszczenie punktowe/nie używać chemicznych środków wybielających/odkurzać regularnie/od czasu do czasu zmienić używaną stronę dywanu, aby wyrównać zużycie |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 50% poliester/50% polipropylen |
| Producent | Universal |

Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, naturalna, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
200×290 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, futrzana
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Do pokoju, shaggy, syntetyczna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Retro, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, chodniki, wykładziny
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Kwadratowa


Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie