Polecamy
Krzesła w kolorze terakoty zestaw 4 szt. Adriel – Marckeric
Wymiary 78×51×53 cm
1444,15 zł
Historia cen
- 4.04.2026 - 1444,15 zł
- 14.02.2026 - 1444,15 zł
- 27.01.2026 - 1699 zł
- 23.01.2026 - 1444,15 zł
- 10.06.2025 - 1699 zł
- 6.06.2025 - 1461 zł
- 1.06.2025 - 1699 zł
- 16.05.2025 - 1444 zł
- 13.05.2025 - 1529 zł
- 9.05.2025 - 1597 zł
- 2.05.2025 - 1699 zł
- 30.04.2025 - 1669 zł
- 25.04.2025 - 1419 zł
- 15.04.2025 - 1669 zł
- 15.04.2025 - 1639 zł
- 14.04.2025 - 1410 zł
Opis produktu
Krzesła w kolorze terakoty zestaw 4 szt. Adriel – Marckeric
Wymiary
| Szerokość: | 51 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 53 cm |
| Wysokość: | 78 cm |
Specyfikacje
| Zestawy | 4 sztuki |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | CN |
| Rodzaj | Tapicerowane |
| Liczba sztuk | 4 szt. |
| Wysokość oparcia | 31 cm |
| Szerokość siedziska | 51 cm |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Wysokość nóg | 41 cm |
| Nośność | 120 kg |
| Waga | 4.15 kg |
| Właściwość | Niesztaplowane |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Kolekcja | Adriel |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Skandynawski/nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Kolor nóg | Pomarańczowy |
| Materiał nóg | Metal |
| Dekor | Mat |
| Materiał konstrukcji | Metal/sklejka |
| Materiał siedziska | Sklejka |
| Materiał | Metal/tapicerowany |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Materiał obicia | Sztruks |
| Producent | Marckeric |
Najlepsze produkty od Bonami

167,99 zł
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
70,99 zł
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
232,31 zł262 zł
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
196 zł
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
176,99 zł
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
202,99 zł
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
171,54 zł
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
105,99 zł
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
53,99 zł
Bawełniana rękawice kuchenne zestaw 2 szt. Hen House – Cooksmart ®
Zestawy, bawełniana
W magazynie
45,15 zł
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
79,99 zł
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
311,99 zł
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
104,14 zł
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
24,64 zł
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
579 zł
Kamionkowy zestaw talerzy 24 szt. Royal – Bonami Selection
W magazynieDostawa gratis
108,99 zł
Biało-niebieska pościel jednoosobowa 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie
156,52 zł
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
194,99 zł
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie




































