





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 223 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina aksamitna: Pudrowo różowa Metal Plastik Wymiary Szerokość: 46,5 cm Szerokość siedziska: 46,5 cm Głębokość: 55,5 cm Głębokość siedziska: 36,5 cm Wysokość: 72,5 - 86,5 cm Wysokość siedziska: 42 - 53 cm Średnica kółek: 5 cm Całkowita szerokość kółek: 5 cm Średnica dolnej części krzesła z kółkami: 52 cm Obciążenie: 110 kg Specyfikacja Siedzisko tapicerowane aksamitną tkaniną obiciową Regulowana wysokość siedziska Ergonomicznie ukształtowane siedzenie Obrotowe krzesło biurowe z kółkami Dostarczane w częściach Styl i komfort w równowadze Daj swojemu miejscu pracy odrobinę elegancji i komfortu. To krzesło nie jest tylko funkcjonalnym elementem, ale także stylowym dodatkiem, który wspiera Twoją produktywność, zapewniając jednocześnie wygodę. Aksamitna tapicerka w delikatnym mentolowym kolorze wprowadza do wnętrza lekkość i świeżość. Idealny wybór do codziennej pracy i chwil relaksu przy książce lub muzyce. Regulowana wysokość siedziska i obrotowa podstawa zapewniają elastyczność, której docenisz podczas dynamicznego dnia.
| Rodzaj krzesła biurowego | Krzesła obrotowe |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Różowa |
| Regulacja | Tak |
| Wygląd | Biurowe |
| Obrotowe | Obrotowe |
| Materiał nóg | Metal |
| Kółeczka | Na kółeczkach |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Tapicerka | Tapicerowane |
| Wysokość siedziska | 42 - 53 cm |
| Nośność | 110 kg |
| Waga | 5,7 kg |
| Materiał kółek | Plastik, Guma |

Materiałowa, plastikowa, głębokość

Skórzana, materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
72-86×46×55 cm, materiałowa, krzesła obrotowe

Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

Materiałowa

73-84×47×55 cm, skórzana, eko skóra
W magazynie
72-86×46×55 cm, materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

Materiałowa, krzesła obrotowe, głębokość
W magazynie
73-86×46×56 cm, materiałowa
W magazynie
Skórzana, materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

Skórzana, materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
Skórzana, materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

48×33×60 cm, skórzana, krzesła obrotowe
W magazynieDostawa gratis
72-86×46×55 cm, materiałowa, plastikowa
W magazynie
Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

72-83×46×56 cm, materiałowa
W magazynie
Skórzana, materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
Materiałowa, głębokość
Do wysłania za 1 tydzień
93×50×57 cm, skórzana, eko skóra
W magazynie

Skórzana, materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie

91×48×56 cm, skórzana, eko skóra
W magazynie
Skórzana, materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
Skórzana, materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie