


Wymiary 50×50 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 32 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 50% bawełna 45% poliester 5% inne włókna Kolor Beżowy Wymiary Szerokość: 50 cm Długość: 50 cm Wysokość: 10 cm Waga: 0,4 kg Specyfikacja Poduszka jest do mycia Z zamkiem błyskawicznym po boku Do użytku zewnętrznego i wewnętrznego Nie wybielać Nie suszyć w suszarce
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Materiał pokrowca | Bawełna, Poliester |
|---|---|
| Kształt | Kwadratowy |
| Materiał | Bawełna, Poliester |
| Umieszczenie | Wnętrza, Przeznaczone do użytku zewnętrznego |
| Długość | 50 cm |
| Motyw | Jednokolorowy |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |
| Rozmiar poduszki | 50 x 50 cm |
| Styl | Minimalistyczny |
| Wodoodporny | Tak |
| Waga | 0,5 kg |

45×45 cm, hipoalergiczna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, klasyczna
W magazynie
50×50 cm, poliestrowa
W magazynie

40×60 cm, pianka pamięciowa, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, prostokątna, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
Pianka pamięciowa, pierzasta, anioł
W magazynie
Hipoalergiczna, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie


Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, prostokątna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, nietypowa
W magazynie
Dekoracyjna, prostokątna, hipoalergiczna
W magazynie
46×46 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
Pierzasta, poliestrowa
W magazynie
50×70 cm, pierzasta, poliestrowa
W magazynie

45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie

Bożonarodzeniowa, jednokolorowa, klasyczna
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła
W magazynie


Pierzasta, anioł
W magazynie
50×70 cm, bawełniana
Dostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie