





Wymiary 46×46 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% len o gramaturze 154 g/m2 i Oeko-Tex Standard 100 IW 00034 Kolor Szary Wymiary 46 x 46 cm Szczegóły Temperatura prania: 40 °C Prasowanie na mokro w wysokiej temperaturze Bardzo miękki i przyjemny w dotyku Len jest naturalnym materiałem, dlatego odcienie mogą się różnić
| Szerokość: | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 46 cm |
| Wypełnienie | Pierze |
|---|---|
| Rodzaj | Dekoracyjne |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Materiał | 100% len |
| Długość | 46 cm |
| Gramatura | 154 g/m2 |
| Waga | 0,35 kg |
| Producent | Bellamy |

Kwadratowa, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Wałki, hipoalergiczna, jednokolorowa
W magazynie
Hipoalergiczna, jednokolorowa, anioł
W magazynie
Kwadratowa, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Hipoalergiczna, jednokolorowa, anioł
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie