
Stanex Poduszka Thermo, 40 x 40 cm
Hipoalergiczna, kwadratowa, bożonarodzeniowa
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 120,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Luksusowa seria odpowiednia na zimowe miesiące i wymagających klientów. Dwie grube warstwy pustych włókien, pomiędzy którymi powstaje kieszeń powietrzna, zapewniają maksymalną ciepłotę, a jednocześnie lekkość i stałą puszystość. Materiał wierzchni stanowi przyjemny poliestrowy jedwab. Te lekkie, przewiewne włókna mają dobre właściwości izolacyjne i tworzą środowisko nieodpowiednie dla rozwoju roztoczy. Dzięki zastosowanym materiałom wszystkie poduszki i koce są odpowiednie dla alergików oraz osób o problemowej lub wrażliwej skórze. Każda poduszka posiada z jednej strony zamek błyskawiczny, który umożliwia dodanie lub usunięcie wypełnienia.
| Rodzaj | Klasyczne |
|---|---|
| Motyw | Bożonarodzeniowe, Jednokolorowe |
| Hipoalergiczne | Tak |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% kuleczki poliestrowe |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 70 x 90 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Waga wypełnienia | 1000 g |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Stanex |

Hipoalergiczna, kwadratowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Dekoracyjna, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Hipoalergiczna, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie

50×70 cm, pierzasta, klasyczna
Dostawa gratis
Kwadratowa, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Hipoalergiczna, klinowa, jednokolorowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła
W magazynie
40×60 cm, pierzasta, poliestrowa
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła
W magazynie
70×90 cm, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Pierzasta, anioł
W magazynie
Prostokątna, pierzasta, klasyczna
W magazynie
Hipoalergiczna, kwadratowa, bawełniana
W magazynie
50×70 cm
Dostawa gratis
40×60 cm, pianka pamięciowa, pierzasta
W magazynie
Podróżna
W magazynie
Pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Pierzasta, anioł
W magazynie
Pierzasta, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
50×70 cm, hipoalergiczna, pierzasta
W magazynie
50×50 cm, poliestrowa
W magazynie
Wałki
W magazynie

50×70 cm, bożonarodzeniowa, pierzasta
Dostawa gratis
Wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie