



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 39 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Materiał wierzchni: Warstwa zewnętrzna – 100% mikrofibra (85 g/m²) | Warstwa spodnia: włóknina (35 g/m²) Wypełnienie: 100% poliester - włókno kulkowe Kolor Biały Wymiary Szerokość: 50 cm Długość: 70 cm Waga: 740 g Specyfikacja Materiały antyalergiczne Miękki, trwały i lekki Delikatna i gładka powierzchnia poduszki Tkanina certyfikowana OEKO-TEX® Standard 100 Zalecana temperatura prania: 40 °C (według etykiety producenta) Można suszyć w suszarce przy niskiej temperaturze Nie wybielać, nie prasować
| Materiał wypełnienia | 100% poliester |
|---|---|
| Rozmiar poduszki | 50 x 70 cm |
| Suszenie w suszarce | Tak |
| Antyalergiczne | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Przeznaczone do | Łóżko pojedyncze, Łóżko podwójne |
| Długość | 70 cm |
| Materiał obicia | Mikrofibra |
| Dla alergików | Dla alergików |
| Waga | 0,74 kg |
| Masa poduszki | 740 g |
































Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie
95×39×30 cm, bambusowa, z wieczkiem
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie