


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wysokiej jakości fartuch kuchenny o wymiarach 60 x 84 cm, który ucieszy każdego kucharza. Nadruk wykonany technologią cyfrową na bawełnianym materiale. Wyprodukowany w Czechach.
| Asortyment | Fartuchy kuchenne |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Rodzaj fartucha | Dla kobiet |
| Długość | 84 cm |
| Rozmiary | 60 x 84 cm |
| Suszarka | Nie |
| Waga | 0,1 kg |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | Bohemia Gifts |

Fartuchy kuchenne, bawełniana
W magazynie

Fartuchy kuchenne, dla kobiet
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Zestawy, bawełniana
W magazynie

Zestawy, bawełniana
W magazynie

Zestawy, rękawice z magnesem
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie
Rękawice kuchenne, kwiatowa, bawełniana
W magazynie
Rękawice kuchenne, dla mężczyzn, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie

Rękawice kuchenne, bawełniana
W magazynie
Zestawy, bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne, kwiatowa, bawełniana
W magazynie
Rękawice kuchenne, rękawice z magnesem
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie
Rękawice kuchenne
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie

Rękawice kuchenne, bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie
Rękawice kuchenne, bawełniana
W magazynie
Plastikowa
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie
Woalowa, prosta, sztukowa
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, sztukowa
W magazynie
Zimowa, włókno puste
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Drewniana, ścienna, designerska
W magazynie
Ekologiczna, sztukowa
W magazynie
Stal nierdzewna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

10×100×0 cm, prosta
W magazynie
Skrzat
W magazynie
Szklana
W magazynie
23×45×30 cm, plastikowa, z wieczkiem
W magazynie
Elastyczna
W magazynie