
Poduszka antyalergiczna Comforel® Allerban®
Pierzasta
W magazynieDostawa gratisNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 80,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Luksusowa seria odpowiednia na zimowe miesiące i wymagających klientów. Dwie grube warstwy włókien pustych, pomiędzy którymi powstaje kieszeń powietrzna, zapewniają maksymalną ciepłotę, a jednocześnie lekkość i stałą puszystość. Materiał wierzchni stanowi przyjemny poliestrowy jedwab. Te lekkie, przewiewne włókna mają dobre właściwości izolacyjne i tworzą środowisko nieodpowiednie dla rozwoju roztoczy. Dzięki zastosowanym materiałom wszystkie poduszki i koce są odpowiednie dla alergików oraz osób o problemowej lub wrażliwej skórze. Każda poduszka posiada z jednej strony zamek błyskawiczny, który umożliwia dodanie lub usunięcie wypełnienia.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|
| Wypełnienie | Poliestr |
|---|---|
| Rodzaj | Klasyczne |
| Materiał pokrowca | Poliester |
| Kształt | Prostokątne |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Hipoalergiczne | Tak |
| Kolor | Biała |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% kuleczki poliestrowe |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 45 x 65 cm |
| Rozmiary poduszki | 45 x 65 cm |
| Waga wypełnienia | 400 g |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Stanex |

Pierzasta
W magazynieDostawa gratis
Pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, hipoalergiczna, jednokolorowa
W magazynie
40×60 cm, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Pierzasta
W magazynie
Pierzasta, anioł
W magazynie
Hipoalergiczna, pierzasta, bawełniana
Dostawa gratis
18×18 cm
W magazynieDostawa gratis
Pierzasta, anioł
W magazynie
Kwiaty, hipoalergiczna, poliestrowa
W magazynie
Pierzasta, anioł
W magazynie
Pierzasta, bawełniana, poliestrowa
Do wysłania za 5 dni
50×70 cm, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Pierzasta, anioł
W magazynie

Hipoalergiczna, jednokolorowa, klasyczna
W magazynie

Pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Bawełniana
W magazynieDostawa gratis
Wałki
W magazynie
Hipoalergiczna, jednokolorowa, klasyczna
W magazynie
Poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
40×60 cm, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
40×60 cm, klasyczna, anioł
Dostawa gratis

45×45 cm, pierzasta
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie