

Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Poduszka Trevlig jest doskonała do pokojów astmatyków i alergików, dzięki wypełnieniu z włókna pustego. Poduszka jest lekka, przewiewna i puszysta. Swoją wielkością nadaje się jako wypełnienie do poszewek dekoracyjnych.
| Szerokość: | 50 cm |
|---|
| Wypełnienie | Poliestr |
|---|---|
| Rodzaj | Klasyczne, Dekoracyjne |
| Materiał pokrowca | Poliester |
| Kształt | Prostokątne |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Hipoalergiczne | Tak |
| Kolor | Biała |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | Włókno puste |
| Rodzaj zapięcia | Nie |
| Rozmiar | 50 x 70 cm |
| Rozmiary poduszki | 50 x 70 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Zadowolona
W sam raz.
Bardzo mało wypełniony.
Bardzo przyjemna poduszka, odpowiedni rozmiar, wypełnienie w sam raz, poszewka delikatna.
jakościowy produkt
Na nim śpi pies i jest bardzo zadowolony.

50×70 cm, pierzasta
W magazynie
18×18 cm
W magazynieDostawa gratis

Kwiaty, hipoalergiczna, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, pianka pamięciowa, anioł
W magazynie
Prostokątna, hipoalergiczna, jednokolorowa
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, pierzasta
W magazynie
Hipoalergiczna, jednokolorowa, klasyczna
W magazynie
40×60 cm, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Pierzasta, anioł
W magazynie
Prostokątna, hipoalergiczna, jednokolorowa
W magazynie
Pierzasta
W magazynie
Kwiaty, prostokątna, hipoalergiczna
W magazynie
Pierzasta
W magazynieDostawa gratis

Bawełniana
W magazynieDostawa gratis
Dekoracyjna
W magazynie
Pierzasta, anioł
W magazynie

Pierzasta
W magazynie
Pierzasta
W magazynie
Pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
43×43 cm, dekoracyjna, kwadratowa
W magazynie
Pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie



Dekoracyjna
W magazynie

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie