









Wymiary 54×29×29 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 154,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik Albeni Atlantic Pine to praktyczny mebel o prostym i eleganckim designie. Dekor z sosny atlantyckiej nadaje mu ponadczasowy wygląd, a kilka półek zapewnia miejsce na książki, dekoracje lub drobne przedmioty. Dzięki kompaktowym wymiarom pasuje do salonu, sypialni i biura. Parametry produktu: materiał: melaminowana płyta wiórowa grubość blatu: 18 mm wymiary: 29,6 × 54,2 × 29,6 cm wykończenie: sosna atlantycka
| Szerokość: | 29 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 29 cm |
| Wysokość: | 54 cm |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Materiał blatu | Laminat |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Kolor | Brązowa |
| Dekor | Sosna atlantycka |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 20 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 4,85 kg |
| Producent | Hanah Home |

42×48×35 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
64×53×40 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
64×53×40 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
64×34×34 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
42×48×35 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
Okrągła, rustykalna, prowansalska
W magazynie
42×48×35 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
51×45×17 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
Nowoczesna, marmurowa, kwadratowa
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, sosnowa
W magazynie
45 cm, ⌀ 70 cm, okrągła
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynie

Nowoczesna, kwadratowa, drewniane ogrodzenia
Dostawa gratis
60×60×20 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie

Okrągła, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie

Prostokątna, drewniane ogrodzenia, japandi
W magazynie
Nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
55×40×40 cm, dębowa, metalowa
W magazynie
50×30×30 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
59×50×85 cm, rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Kwadratowa, drewniane ogrodzenia, metalowa
W magazynie
57×55 cm, laminatowa
W magazynie
60×60×20 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Drewniane ogrodzenia, japandi
W magazynie
Marmurowa, szklana
W magazynie
Nowoczesna, z orzecha włoskiego, drewniane ogrodzenia
Dostawa gratis

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie