








Wymiary 50×30×30 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 155,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik Albeni Sapphire to praktyczny mebel o prostym ieleganckim designie. Dekor dębowy Sapphire nadaje mu ponadczasowy charakter, akilka półek zapewnia miejsce na książki, dekoracje lub drobne przedmioty. Dzięki kompaktowym wymiarom pasuje do salonu, sypialni i gabinetu. Parametry produktu: materiał: melaminowana płyta wiórowa grubość deski: 18 mm wymiary: 29,6 × 54,2 × 29,6 cm wykończenie: dąb szafirowy
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Materiał blatu | Laminat |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Dekor | Dąb safir |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 18 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 5,82 kg |
| Producent | Hanah Home |

Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Prostokątna, drewniane ogrodzenia, japandi
W magazynie
Kwadratowa, rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Kwadratowa, rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, marmurowa, prostokątna
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
63×30×40 cm, rustykalna, sosnowa
W magazynie
Okrągła, szklana, skandynawska
W magazynie
60×60×20 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie

Nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
60×60×20 cm, laminatowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynie
Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie

57×55×20 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
Marmurowa, kwadratowa
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Industrialna
W magazynie

Okrągła
W magazynie
52×45×45 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
57×60×22 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
54×29×29 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła
W magazynie


Owalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Marmurowa, kwadratowa
W magazynie

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie