





Wymiary 32×45 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 242,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka nocna Jamot White to stylowy i praktyczny dodatek do sypialni. Biały kolor i minimalistyczny design inspirowany stylem skandynawskim sprawiają, że wygląda elegancko i pasuje do nowoczesnych wnętrz. Górna powierzchnia nadaje się na lampkę lub telefon, a dolna część oferuje miejsce do przechowywania książek i drobiazgów.Parametry i specyfikacje materiał: melaminowana płyta wiórowa grubość blatu: 18 mm wymiary: 44,6 × 29 × 31,9 cm kolor: biały
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 32 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Z szufladą | Tak |
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Biała |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 10 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 8,34 kg |
| Producent | Hanah Home |

Z szufladą, nowoczesna
W magazynie
47×47 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Z szufladą, retro
W magazynie

Z szufladą


Drewniana, skandynawska, industrialna
W magazynie
Z szufladą, nowoczesna, retro
W magazynie
54×50 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Z szufladą, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie


Z szufladą
W magazynie
Z szufladą
W magazynieDostawa gratis
42×40 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Drewniana, skandynawska, industrialna
W magazynie
Industrialna, japandi
W magazynie
Industrialna, japandi
W magazynie
49×30 cm, nowoczesna, retro
W magazynie
18×42 cm, z szufladą
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna



Drewniana, retro, prowansalska
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna
W magazynie

50×50 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynie
Z szufladą
W magazynie
Z szufladą, drewniana, nowoczesna
W magazynie
70×64×20 cm, dębowa, matowa
W magazynie
67×119×23 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Napinająca, dżersejowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie