




Wymiary 54×29×29 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 155,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik Albeni Travertine to praktyczny mebel o prostym ieleganckim designie. Dekor trawertynowy nadaje mu ponadczasowy charakter, akilka półek zapewnia miejsce na książki, dekoracje lub drobne przedmioty. Dzięki kompaktowym wymiarom pasuje do salonu, sypialni i gabinetu. Parametry produktu: materiał: melaminowana płyta wiórowa grubość deski: 18 mm wymiary: 29,6 × 54,2 × 29,6 cm dekor: trawertyn
| Szerokość: | 29 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 29 cm |
| Wysokość: | 54 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał blatu | Laminat |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Dekor | Trawertyn |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 20 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 4,85 kg |
| Producent | Hanah Home |

50×45×45 cm, laminatowa
W magazynie
51×45×17 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
Okrągła, metalowa
W magazynie
63×30×40 cm, laminatowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynie
Okrągła, industrialna, betonowa
W magazynie
60×60×20 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie

47×52 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Okrągła, szklana, skandynawska
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie

60×60×20 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Marmurowa, kwadratowa
W magazynie
Drewniane ogrodzenia, metalowa
W magazynie
Okrągła, marmurowa
W magazynie
Kwadratowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, metalowa
W magazynie
Okrągła, metalowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie

Okrągła, metalowa
W magazynie

Metalowa, szklana
W magazynie
57×60×22 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Kwadratowa, rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie