Polecamy
Biblioteczka Piri Light Mocha
Wymiary 161×35×30 cm
Historia cen
- 4.04.2026 - 396,99 zł
- 2.12.2025 - 396,99 zł
- 2.12.2025 - 418,99 zł
- 11.11.2025 - 335,19 zł
- 11.11.2025 - 418,99 zł
- 13.10.2025 - 396,99 zł
- 7.10.2025 - 317,59 zł
- 1.10.2025 - 396,99 zł
- 11.08.2025 - 250,39 zł
- 25.06.2025 - 264,99 zł
- 18.06.2025 - 287,99 zł
- 7.05.2025 - 312,99 zł
Opis produktu
Nowoczesna biblioteczka Piri w połączeniu białego i jasnego koloru mokka wprowadzi do wnętrza świeżość i przytulność. Jej prosty i elegancki design pasuje do salonu, gabinetu, biura, a nawet pokoju studenckiego. Otwarte półki zapewniają wystarczającą ilość miejsca naksiążki, dekoracje lub pojemniki do przechowywania. Dzięki wysokości półek wynoszącej 30 cm można łatwo przechowywać nawet większe książki lub teczki, zachowując porządek i przejrzystość. Regał wykonany jest z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, która jest łatwa w utrzymaniu. Dla większej stabilności i bezpieczeństwa można go przymocować dościany. Parametry i specyfikacje materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą grubość: 18 mm szerokość: 35 cm wysokość: 161 cm głębokość: 30 cm wysokość półki: 30 cm kolor: biały i jasny mokka
Wymiary
| Szerokość: | 35 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 161 cm |
Specyfikacje
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Szara |
| Rodzaj drzwi | Otwarte |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 40 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 14,59 kg |
| Producent | Hanah Home |
Najlepsze produkty od 4home

Dekoracja świąteczna Konik na biegunach, brązowy, polyresin, 17 cm
Plastikowa
W magazynie
Rabalux 77014 solarny kinkiet zewnętrzny Moselle, z czujnikiem
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie
Homede Firana Kresz Loops, biały, 140 x 140 cm, 140 x 140 cm
Woalowa, prosta, sztukowa
W magazynie
Podkładka stołowa Elly biały - beżowy, 30 x 45 cm
Prostokąt
W magazynie
Ręcznik Fina cinnamon, 50 x 90 cm, 50 x 90 cm
Szybkoschnąca, bawełniana, sztukowa
W magazynie
Kvalitex Kołdra Luxus plus zimowa, 140 x 220 cm
Zimowa, włókno puste
W magazynie
4Home Zasłona Mariposa, 140 x 245 cm
Poliestrowa
W magazynie
Karlsson 5893SB Designerski zegar ścienny, 50 cm
Drewniana, ścienna, designerska
W magazynie
Świeca organiczna Desi Gulab - Rose 200 g w bursztynowym szkle
Ekologiczna, sztukowa
W magazynie
Orion Nóż kuchenny do chleba CLASSIC 17,5 cm
Stal nierdzewna
W magazynie
Kocyk dziecięcy Tully szary, 80 x 100 cm
Bawełniana
W magazynie
Sztuczna gałąź świerkowa zielona, 25 x 60 cm
W magazynie
SAPHO 22486 półka 100 x 10 x 0,8 cm, szkło mleczne
10×100×0 cm, prosta
W magazynie
Bożonarodzeniowy tekstylny skrzat Tony, 31 cm
Skrzat
W magazynie
Oświetlenie zewnętrzne Szyszka przezroczysty, 20x LED Filament, przedłużenie
Szklana
W magazynie
4Home Składane pudełko silikonowe z pokrywką do przechowywania
23×45×30 cm, plastikowa, z wieczkiem
W magazynie
4Home Elastyczny pokrowiec na krzesło Magic clean zielony, 45 - 50 cm, komplet 2 szt.
Elastyczna
W magazynie
































