




Wymiary 65×85×15 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 287,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka kuchenna Knerr Anthracite to praktyczne rozwiązanie douporządkowania rzeczy w kuchni. Posiada kilka półek oraz mniejszą szafkę, dzięki czemu zyskasz wystarczająco dużo miejsca na naczynia, przyprawy lub przybory kuchenne. Jest wykonana z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm. Antracytowy kolor nadaje jej nowoczesny i ponadczasowy wygląd. Półki można łatwo przymocować dościany, oszczędzając miejsce na blacie roboczym. Wymiary 85 × 65 × 15 cm zapewniają wystarczającą ilość miejsca do przechowywania nawet w mniejszych pomieszczeniach. Parametry: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość: 18 mm Wymiary: 85 × 65 × 15 cm Kolor: antracytowy
| Szerokość: | 85 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 65 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Czarna |
| Dekor | Mat |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 12 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 11,16 kg |
| Producent | Hanah Home |


127×20×20 cm, narożna
W magazynie
Prosta
W magazynie

Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Drewniana, prosta
W magazynie

68×68×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
15×82×29 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
108×53×19 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
67×120×22 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
60×35×22 cm, matowa
W magazynie
45×116×20 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie

Matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana

25×105×25 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniana, prosta
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, retro
W magazynie
Drewniana, dębowa, rustykalna

Drewniana, rustykalna, industrialna
W magazynie
109×60×60 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, prosta
W magazynie
Drewniana
W magazynie
40×30×10 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Dębowa, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
15×82×29 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Głębokość

Drewniana

Dębowa

60×35×22 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zamek, zwierzątka
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie