




Wymiary 14×30-50×2 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 54,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka Leila White w zestawie 3 sztuk jest elegancka i praktyczna do przechowywania i eksponowania dekoracji, książek lub drobnych dodatków. Prosty biały design sprawia, że wygląda czysto i ponadczasowo. Wykonana jest z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, która zapewnia jej wytrzymałość, a dzięki różnym wymiarom półki można łatwo łączyć, tworząc ciekawe kompozycje na ścianie. Montaż jest szybki iłatwy, więc zestaw półek można łatwo zainstalować samodzielnie. Parametry: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość: 18 mm Wymiary: 50 × 14 × 2 cm, 40 × 14 × 2 cm, 30 × 14 × 2 cm Kolor: biały W opakowaniu: 3 sztuki
| Szerokość: | 30-50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 2 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kształt | Proste |
| Zestawy i komplety | Tak |
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Biała |
| Dekor | Mat |
| Ilość sztuk w zestawie | 3 szt. |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 10 kg |
| Waga | 1,94 kg |
| Producent | Hanah Home |

18×58×14 cm, matowa, skandynawska
W magazynie
15×60×19 cm, matowa, prosta
W magazynie
55×45×14 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis
90×30 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Matowa, prosta

109×51×29 cm, matowa, skandynawska
W magazynie
18×60×14 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
51×72×20 cm, industrialna, matowa
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Rustykalna, prosta
W magazynie
Matowa, prosta

6×120×10 cm
W magazynie
Drewniana
W magazynie
15×82×29 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
6×120×10 cm
W magazynie
44×15×41 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, prosta
W magazynie

12×63×14 cm, matowa, zestawy i komplety
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
90×60×60 cm, matowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca


11×28×90 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
29×29×155 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
65×85×15 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
20×138×20 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynie
70×64×20 cm, matowa, prosta
W magazynie
Nowoczesna, szklana, z sitkiem
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
40×140 cm, na ławki
W magazynie
4×40×150 cm, średnica
W magazynie
40×140 cm, okrągła, na ławki
W magazynie
4×40×140 cm, z podłokietnikami, z poduszkami w zestawie
W magazynie



Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, zestawy
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie