

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 95,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bardzo piękna i bezpieczna bariera do łóżeczka Twojego dziecka. Osłonka ma przede wszystkim za zadanie zapobiegać kontaktowi dziecka z twardymi elementami łóżeczka. Wałek jest podzielony w czterech miejscach wszytą gumką na pięć części, co pozwala na lepsze rozłożenie w łóżeczku. Pokrowiec jest zapinany na zamek błyskawiczny, dzięki czemu można go wygodnie wyprać. Długość wynosi 240 cm, a wypełnienie to kulki poliestrowe w włókninie.
| Głębokość: | 240 cm |
|---|
| Kształt | Walcowe |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Długość | 240 cm |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% bawełna |
| Materiał wypełnienia | 100% kuleczki poliestrowe |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Bellatex |








24×210 cm
W magazynie


23×198 cm
W magazynie












Stojąca, plastikowa
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Szklana
W magazynie

Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie