



Wymiary 200×230 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Beżowa bawełniana narzuta na łóżko dwuosobowe 230x200 cm Seritli – Mijolnir
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Materiał | Bawełna |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna |
| Zestaw | Poszewka na poduszkę nie jest częścią zestawu |
| Rozmiar | 200x230 |
| Długość | 230 cm |
| Wzór | Paski |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 290 g/m² |
| Pielęgnacja | Nie używać chemicznych środków czyszczących/prać w temp. 30°C/nie używać chemicznych środków wybielających |
| Specyfikacja materiału | 100% bawełna |
| Producent | Mijolnir |

Bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie

220×240 cm, bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie
160×220 cm
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie


240×260 cm
W magazynie

Bawełniana
W magazynie


Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie
220×240 cm
W magazynie




140×200 cm
Dostawa gratis


Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie


Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Metalowa
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, prostokąt
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie