
Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 120x180 cm Calmio – Hanse Home
120×180 cm, do pokoju, shaggy, nowoczesna
787 zł

Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, do pokoju, shaggy, nowoczesna
-5 %1232 zł
1298 zł

Beżowy wełniany dywan tkany ręcznie 200x300 cm Calmio – Hanse Home
200×300 cm, do pokoju, shaggy, nowoczesna
-15 %1724 zł
2020 zł
Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 160x230 cm Calmio – Hanse Home
Wymiary 160×230 cm
Wybrany wariant:Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 160x230 cm Calmio – Hanse Home
Polecane oferty
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 1232 zł do 1699 zł :
Teraz jest dobry moment na zakup, cena jest obecnie 467 zł poniżej średniej.
Zobacz historię cenHistoria cen
- 27.05.2026 - 1699 zł
- 19.05.2026 - 1699 zł
- 15.05.2026 - 1498 zł
- 21.04.2026 - 1699 zł
- 17.04.2026 - 1461,08 zł
- 11.04.2026 - 1425,1 zł
- 17.03.2026 - 1485,5 zł
- 10.03.2026 - 1486 zł
- 5.03.2026 - 1448,33 zł
- 24.02.2026 - 1554 zł
- 14.02.2026 - 1448,33 zł
- 6.02.2026 - 1554 zł
- 6.10.2025 - 1699 zł
- 5.10.2025 - 1425,5 zł
- 24.09.2025 - 1699 zł
- 19.09.2025 - 1519 zł
- 27.08.2025 - 1699 zł
- 27.05.2026 - 1699 zł
- 19.05.2026 - 1699 zł
- 15.05.2026 - 1297 zł
- 21.04.2026 - 1699 zł
- 17.04.2026 - 1223,15 zł
- 11.04.2026 - 1151,2 zł
- 17.03.2026 - 1272 zł
- 10.03.2026 - 1273 zł
- 5.03.2026 - 1197,65 zł
- 24.02.2026 - 1409 zł
- 14.02.2026 - 1197,65 zł
- 6.02.2026 - 1409 zł
- 6.10.2025 - 1699 zł
- 5.10.2025 - 1152 zł
- 24.09.2025 - 1699 zł
- 19.09.2025 - 1339 zł
- 27.08.2025 - 1699 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Ręcznie tkany wełniany dywan Eleni marki Hanse Home to uosobienie ponadczasowej elegancji. Prosty, monochromatyczny design jest wzbogacony geometrycznym wzorem, który sprawia, że idealnie komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi wnętrzami. Dywan jest wykonany ręcznie w 100% z wełny. To naturalne włókno zapewnia trwałość i komfort przez cały rok. Dywan jest łatwy w utrzymaniu w czystości i nadaje się również do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Początkowe gubienie luźnych włókien jest normalne i zmniejszy się z czasem przy regularnym odkurzaniu.
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Materiał | Wełna |
| Wzór | Jednokolorowe, Abstrakcyjny |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Rodzaj materiału | Naturalne |
| Produkcja | Tkane, Tkane ręcznie |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Skład i rodzaj materiału | Wełna |
| Grubość | 1.8 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 12 kg |
| Długość | 230 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Ręcznie tuftowane |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (wielopoziomowy) |
| Kolekcja | Calmio |
| Design | Skandynawski/boho |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 3200 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Wysoka |
| Właściwości | Tkany ręcznie/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Od czasu do czasu zmienić używaną stronę dywanu, aby wyrównać zużycie/nieodpowiednie do długiego kontaktu z wodą/nie używać chemicznych środków wybielających/odkurzać regularnie/nie namaczać/nie używać chemicznych środków czyszczących/tylko czyszczenie profesjonalne |
| Materiał tylnej strony | Bawełna |
| Specyfikacja materiału | 100% wełna |
| Kolor | Jasny naturalny |
| Producent | Hanse Home |
Podobne produkty

Dywan wełniany Hanse Home Eleni kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Ręcznie wykonany dywan z wełny Eleni
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan wełniany Hans Home Eleni kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Puszysty dywan z długim włosiem Leighton
Shaggy, gotowa
W magazynie
Ręcznie wykonany dywan z wełny Eleni
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Wave I 160x230 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Ręcznie wykonany dywan z wełny Eleni
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Kari
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Puszysty dywan z długim włosiem Leighton
Shaggy, gotowa
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z bawełny Dania
Tkana, bawełniana, tkana ręcznie
W magazynie
Ręcznie tkany dywan szenilowy Neapel
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z bawełny Lora
Tkana, bawełniana, tkana ręcznie
W magazynie
Wełniany okrągły dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze ø 150 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 150 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Dywan nowoczesny Stella jasny szary koło 120 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Okrągły ręcznie tuftowany dywan z wełny Eleni
Okrągła, wełniana, gotowa
W magazynie
Dwustronny dywan zewnętrzny Cort
Zewnętrzna, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Ręcznie wykonany dywan z wełny Eleni
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny kremowy koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny kremowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, syntetyczna
W magazynie
Dywan wewnętrzny/zewnętrzny z wypukłą strukturą Barcelona
Zewnętrzna, do pokoju, gotowa
W magazynie
Dywan 3D nowoczesny Sahara Wstęga szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Sahara wstęga szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Mason
Nowoczesna, wełniana, gotowa
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Mason
Nowoczesna, wełniana, gotowa
W magazynie
Okrągły ręcznie tuftowany dywan z wełny Eleni
Okrągła, wełniana, gotowa
W magazynie
Strukturalny kremowy dywan do salonu Paloma
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Kremowy dywan 160x230 cm Yen One – Universal
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z bawełny Chindi
Tkana, bawełniana, tkana ręcznie
W magazynie
Okrągły dywan z krótkim włosiem Jacob's Ladder
Okrągła, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Eleni
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z bawełny Dania
Tkana, bawełniana, tkana ręcznie
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, prostokąt

Mop z wiadrem H2PrO – Vileda
W magazynie
Jasnoniebieska stołowa deska do prasowania Joseph Joseph Pocket
Stołowa, średnica
W magazynie
Szafka w dekorze dębu 95x111 cm Multilux – Kalune Design
111×95×36 cm, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Zielony kartonowy organizer na dokumenty Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Średnica
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Fartuch kuchenny Cooksmart ® Denim
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie









