
Poduszka dekoracyjna KELLA 45x45 cm, pomarańczowy
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynieWymiary 45×45 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Powłoka: 85% juta | 15% bawełna Wypełnienie: 100% poliester Kolor Różowy Czerwony Brązowy Wymiary Szerokość: 45 cm Długość: 45 cm Grubość: 10 cm Waga: 0,72 kg Specyfikacja Z wypełnieniem wewnętrznym Zapięcie na zamek Zalecana temperatura prania 30 °C Nie wybielać Nie suszyć w suszarce Nie jest wodoodporny Komfort w zasięgu ręki Dodaj do swojego domu odrobinę komfortu i stylu. Ta miękka poduszka jest nie tylko estetycznym dodatkiem, ale także praktycznym pomocnikiem do relaksu po długim dniu. Dzięki delikatnej powierzchni i wysokiej jakości wypełnieniu, zapewnia przyjemne wsparcie podczas siedzenia i leżenia. Doskonale pasuje na sofę, fotel lub jako dekoracja na łóżku. Łatwa pielęgnacja sprawi, że będziesz cieszyć się jej pięknem i komfortem przez długi czas.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Wypełnienie | Pierze |
|---|---|
| Rodzaj | Dekoracyjne |
| Materiał pokrowca | Bawełna, Poliester |
| Rozmiar poduszki | 45 x 45 cm |
| Kształt | Kwadratowy |
| Materiał | Bawełna, Juta |
| Zapięcie | Suwak |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Długość | 45 cm |
| Materiał wypełnienia | Poliester |
| Motyw | Z wzorem |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |
| Waga | 0,35 kg |

45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, pierzasta, bawełniana
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, jednokolorowa, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Kwadratowa, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, klasyczna
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, bawełniana
W magazynie
Dekoracyjna, bożonarodzeniowa, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Dekoracyjna, prostokątna
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie

Pasy
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie