Polecamy
Bambusowa roleta w naturalnym kolorze 140x160 cm – Gardinia
Wymiary 140×160 cm
Historia cen
- 5.04.2026 - 89 zł
- 20.06.2025 - 89 zł
Opis produktu
Roleta bambusowa Gardinia to idealny wybór, jeśli chcesz, by Twoje wnętrza były bardziej przytulne. Dzięki naturalnemu materiałowi wprowadza do pomieszczenia ciepłą i przyjemną atmosferę. Jest łatwa w montażu i zapewnia skuteczną kontrolę światła. Całkowita szerokość rolety wynosi 140 cm.
Wymiary
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 160 cm |
Specyfikacje
| Lokalizacja rolet | Okna klasyczne |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Bambus |
| Waga | 1.66 kg |
| Długość | 160 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| System do zawieszenia w zestawie | Tak |
| Producent | Gardinia |
Najlepsze produkty od Bonami

Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Bawełniana rękawice kuchenne zestaw 2 szt. Hen House – Cooksmart ®
Zestawy, bawełniana
W magazynie
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Biało-niebieska pościel jednoosobowa 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kamionkowy zestaw talerzy 24 szt. Royal – Bonami Selection
W magazynieDostawa gratis
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie






























