Polecamy
Kremowa roleta 80x150 cm Mini Sonata – Gardinia
Wymiary 80×150 cm
Historia cen
- 1.04.2026 - 71,99 zł
- 20.10.2025 - 71,99 zł
- 16.10.2025 - 72 zł
- 15.07.2025 - 71,99 zł
- 20.06.2025 - 68 zł
Opis produktu
Roleta Mini Sonata marki Gardinia wykonana jest w 100% z poliestru z powłoką przyjazną dla środowiska. Półprzezroczysta tkanina jest idealna do subtelnego zaciemnienia. Dzięki możliwości przyklejenia założenia na okno można ją łatwo zamontować bez wiercenia. Umożliwia również montaż za pomocą samoprzylepnych profili bocznych. Boczny mechanizm sterowania roletą może być umieszczone po lewej lub prawej stronie. W zestawie znajduje się również obciążnik MDF. Warto wiedzieć: całkowita szerokość rolety jest o 3 cm większa niż szerokość materiały, a rolka ma średnicę 16 mm.
Wymiary
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 150 cm |
Specyfikacje
| Rodzaj | Zaciemniające |
|---|---|
| Lokalizacja rolet | Okna klasyczne |
| Materiał | Materiał |
| Kraj pochodzenia | PL |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Waga | 0.67 kg |
| Długość | 150 cm |
| Kolekcja | Mini Sonata |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| System do zawieszenia w zestawie | Tak |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Gardinia |
Najlepsze produkty od Bonami

Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem w miedzianym kolorze Wenko Leman, 3 l
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarna szczotka do WC Wenko Flakon
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie






























