

Wymiary 90×215×95 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5479,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa 4-osobowa rozkładana typu express ze sztruksu taupe - Miejsce do spania 160 cm - Materac o grub. 18 cm - szer. 215 x gł. 95 x wys. 90 cm - LORETO
| Szerokość: | 215 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 95 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Do codziennego użytku | Tak |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
78×220×100 cm, nowoczesna, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
57×44×118 cm, dwuosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis

90×195×95 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis

Dwuosobowa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Dwuosobowa, nowoczesna, trzyosobowa
W magazynie

Rozkładana, dwuosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis

77×127×73 cm, dwuosobowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis

Dwuosobowa, trzyosobowa, drewniana


Rozkładana, na nóżkach, drewniana
W magazynieDostawa gratis
90×136×75 cm, drewniana, materiałowa
Do wysłania za 3 tygodnie


81×168×105 cm, dwuosobowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, wysoka
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
Dostawa gratis

38×56×103 cm, dwuosobowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, głębokość
Dostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis