

Wymiary 73×279×170 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5479,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna prawostronna z beżowej skóry bawolej. 3 zagłówki z funkcją relax. Metalowe nogi. Nowoczesny styl. Wym.: szer. 279 x gł. 170 x wys. 73 cm - ANDOR
| Szerokość: | 279 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 170 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Funkcje | Regulowane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Skóra |
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

73×279×170 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, lewa
Dostawa gratis

Prawa, lewa, uniwersalna
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynie
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Prawa, lewa, uniwersalna
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
86×280×160 cm, na nóżkach, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis
150×250×75 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Lewa, retro, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, prawa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
90×228×90 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, lewa, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis