

Wymiary 42×102×69 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 999,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pufa prostokątna z modną, teksturowaną beżową tapicerką. Urokliwy vintage. Dodaj swojemu wnętrzu odrobinę przytulności - dł. 102 x szer. 69 x wys. 42 cm - AMELIA
| Szerokość: | 102 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 69 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Styl | Retro |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Materiał | Tapicerowane |
| Kształt | Prostokątny |
| Pufy | Tak |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |


Nowoczesna, tapicerowana, bez nóżek
W magazynie
50×41×41 cm, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Pufy
W magazynie
45×75×75 cm, pufy, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Pufy
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Pufy
W magazynie
Pufy, nowoczesna, skandynawska
Dostawa gratis

Pufy
W magazynie
Pufy, rustykalna, skandynawska
W magazynie
Pufy
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
Rustykalna, materiałowa, bez nóżek
W magazynie
Pufy, rustykalna, materiałowa
W magazynie
Pufy
W magazynie

33×59×59 cm, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
38×76×38 cm, pufy, rustykalna
W magazynie
Pufy
W magazynie
Pufy, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
45×42×42 cm, pufy, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy
W magazynie
Pufy
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
42×69×102 cm, pufy, retro
W magazynieDostawa gratis

40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis




Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis