
Puf z bawełny Indi
Pufy
W magazynieWymiary 45×75×75 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1179,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Puf z beżowego weluru . Designerski styl. Puf. Modna tkanina. Wyprodukowany w Europie - szer. 75 x gł. 75 x wys. 45 cm - POGNI
| Szerokość: | 75 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Materiał | Tapicerowane |
| Kształt | Kwadratowy |
| Nóżki | Bez nóżek |
| Pufy | Tak |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

Pufy
W magazynie
45×42×42 cm, pufy, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis
Pufy
W magazynie
Pufy, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×37×37 cm, pufy, okrągła
W magazynieDostawa gratis

43×80×80 cm, skandynawska, industrialna
Do wysłania za 3 tygodnie

Pufy
W magazynie
38×88×88 cm, pufy, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy, rustykalna, skandynawska
W magazynie
Pufy
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie
66×47×47 cm, pufy, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, bez nóżek
W magazynie
Pufy, rustykalna, okrągła
W magazynie
Pufy, materiałowa, tapicerowana
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie

Pufy
W magazynie
42×37×37 cm, pufy, nowoczesna
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy, materiałowa, tapicerowana
W magazynie
42×102×69 cm, pufy, retro
W magazynieDostawa gratis
Pufy, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Pufy, skandynawska, materiałowa
W magazynie

Pufy, tapicerowana
W magazynie



Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis




Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis