
Zestaw 2 kremowych krzeseł tapicerowanych Z7-Z17
Nowoczesna, tapicerowana, retro
W magazynieWymiary 84×53×59 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw 2 krzeseł LIAMONA - Materiały: Bukla i metal - Kolory: Biały i czarny - Styl: Nowoczesny - szer. 53 x gł. 59 x wys. 84 cm - Wys. siedziska: 49 cm - Nadaj swojemu wnętrzu nutę współczesnej elegancji z krzesłami LIAMONA!
| Szerokość: | 53 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Buk |
| Z podłokietnikami | Tak |
| Zestawy | 2 sztuki |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał | Drewno, Metal |
| Kolor | Biała |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna, tapicerowana, retro
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, jesionowa
W magazynie
Metalowa, klonowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skórzana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skórzana
W magazynie
49×60×65 cm, tapicerowana, retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, plastikowa, składana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
Metalowa, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska
W magazynie
85×52×42 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
78×57×58 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, retro
Dostawa gratis
82×50×45 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

88×58×58 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skórzana
Dostawa gratis
Tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
84×50×45 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro, z podłokietnikami
W magazynie
87×46×55 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie

Retro, z podłokietnikami
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis