




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Pokrowiec: 100% mikrofibra Wypełnienie poduszki: 100% poliester - puste włókno Wypełnienie kołdry: 100% poliester - puste włókno Lem: barwiona mikrofibra Gramatura: 85g/m² Ekstrakt z lawendy Kolor Biały Fioletowy Wymiary Poduszka: 70 x 90 cm Kołdra: 140 x 200 cm Waga poduszki: 1000 g Waga kołdry: 1300 g Szczegóły Antyalergiczne, antybakteryjne Całoroczne Wysoka przepuszczalność powietrza Lawendowe mikrokapsułki wytrzymują do 20 prań Zimą grzeje, latem chłodzi Nie prasować Kołdrę można suszyć w suszarce Zalecana temperatura prania: do 40 °C z detergentem do białego prania
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
|---|---|
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Właściwości termoregulacji kołdry | Chłodząca |
| Pora roku | Całoroczne |
| Przeznaczone do | Łóżko pojedyncze, Łóżko podwójne |
| Jakość hotelowa | Tak |
| Materiał wierzchni | 100% mikrofibra |
| Długość poduszki | 90 cm |
| Szerokość poduszki | 70 cm |
| Długość kołdry | 200 cm |
| Szerokość kołdry | 140 cm |
| Zestaw | Tak |
| Dla alergików | Dla alergików |
| Materiał wypełnienia | Włókno puste |
| Masa poduszki | 1000 g |
| Masa kołdry | 1300 g |



Szerokość, wysokość, głębokość
W magazynie


Wysokość, średnica
W magazynie


Średnica
W magazynie























45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
165×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie