


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Poszycie: 100% mikrofibra Wypełnienie poduszki: 100% poliester - kulki poliestrowe Wypełnienie kołdry: 100% poliester - włókno puste Kolor Biały ze wzorem Wymiar Poduszka: 70 x 90 cm Kołdra: 140 x 200 cm Waga poduszki: 950 g Waga kołdry: 1050 g Szczegóły Odpowiednie dla alergików Całoroczne Wysoka przewiewność Zimą grzeje, latem chłodzi Nie prasować Można suszyć w suszarce Zalecana temperatura prania: do 40 °C
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
|---|---|
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester |
| Antyalergiczne | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Pora roku | Całoroczne |
| Przeznaczone do | Łóżko pojedyncze, Łóżko podwójne |
| Jakość hotelowa | Tak |
| Materiał wierzchni | 100% mikrofibra |
| Typ | Zestawy |
| Waga | 0,5 kg |
| Masa poduszki | 950 g |
| Masa kołdry | 1050 g |































140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
140×200 cm
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
42×40 cm, dębowa
Do wysłania za 2 tygodnie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie