







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał fotela Skład tkaniny: 75% bawełna / 25% poliester Konstrukcja: Metal Kolor Jasnoszary Materiał stojaka Stal: Szary Wymiary fotela Szerokość: 80 cm Średnica siedziska: 60 cm Wysokość oparcia: 45 cm Całkowita wysokość: 110 cm Długość ozdobnych frędzli: 20 cm Średnica poduszki: 60 cm Szerokość poduszki oparcia: 80 cm Udźwig: 150 kg Wymiary stojaka Szerokość: 102 cm Głębokość: 105 cm Wysokość: 200 cm Średnica pręta: 4,5 cm Maksymalne obciążenie: 130 kg Specyfikacja Wiszący fotel w stylu boho Wygodne poduszki w formie siedziska i oparcia Metalowa konstrukcja opleciona miękkimi sznurkami Możliwość zawieszenia w jednym lub dwóch punktach Fotel powinien być chroniony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi Sprężyna do zawieszenia jest częścią zestawu Magia kołysania Kołysanie to nie tylko zabawa – to rytm, który uspokaja ciało i umysł. Wiszący fotel w stylu boho delikatnie Cię obejmie i pozwoli odpocząć z poczuciem wolności. Wystarczy poświęcić chwilę na balkonie, w ogrodzie lub w spokojnym kącie domu i dać się unosić ruchowi, który przynosi spokój i wewnętrzną równowagę. Kołysanie staje się naturalną częścią codziennego relaksu.
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Rodzaj | Wiszące |
| Wysokość fotela | 110 cm |
| Materiał fotela | Bawełna, Poliester, Metal |
| Stojak | Tak |
| Typ | Wiszące |
| Tapicerka | Z tapicerką |
| Nośność | 130 kg |
| Głębokość stojaka | 105 cm |
| Szerokość stojaka | 102 cm |
| Zestawy | Zestawy |
| Szerokość fotela | 80 cm |
| Wysokość oparcia | 45 cm |
| Wysokość stojaka | 200 cm |

Składana, nieregulowana
W magazynie
Wisząca
W magazynie
Z podłokietnikami, nieregulowana
W magazynie
Z podłokietnikami, nieregulowana
W magazynie





Drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana
W magazynie
130×95 cm, wisząca
W magazynie
Drewniana, nieregulowana
W magazynie
Wisząca, drewniana, nieregulowana
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Drewniana, regulowana, nieregulowana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie

Metalowa
W magazynie

Drewniana
W magazynie
Drewniana, regulowana
W magazynie
Wisząca, bujana
W magazynie
Drewniana, nieregulowana
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Bujana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, regulowana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Wisząca, nieregulowana
W magazynie
Wisząca, drewniana, nieregulowana
W magazynie
Plastikowa, z podłokietnikami
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie