



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana poduszka dekoracyjna 30x50 cm Countryside Floral – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Rodzaj | Dekoracyjne |
|---|---|
| Materiał pokrowca | Bawełna |
| Kształt | Prostokątne |
| Motyw | Jednokolorowe, Kwiaty |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna |
| Typ poszewki | Zdejmowana |
| Waga | 0 kg |
| Zawiera wypełnienie | Z wypełnieniem |
| Długość | 30 cm |
| Rozmiar poduszki | 30x50 |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® MADE IN GREEN |
| Wykończenie | Z haftem |
| Kolekcja | Countryside Floral |
| Zapięcie poduszki | Na zamek |
| Wzór | Kwiecisty |
| Design | Romantyczny/boho |
| Jakość | Basic |
| Wypełnienie | Włókno poliestrowe |
| Gęstość | 210 g/m² |
| Pielęgnacja | Nie używać chemicznych środków wybielających/prać w temp. 30°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 100% bawełna |
| Kolor | Beżowy/kolorowy |
| Producent | Catherine Lansfield |
Opinie użytkowników
Bardzo ładny i dobrej jakości.
wysokiej jakości, ładny, zgodny ze zdjęciem
Bardzo ładna poduszka, dokładnie taka, jakiej się spodziewałam na podstawie opisu i zdjęć.
Poduszki są jeszcze ładniejsze niż na zdjęciu.

Dekoracyjna, prostokątna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna, kwiaty, wałki
W magazynie
Dekoracyjna, kwiaty, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, hipoalergiczna, kwadratowa
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Kwiaty, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna, hipoalergiczna, jednokolorowa
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie

Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, bożonarodzeniowa
W magazynie
Jednokolorowa, pierzasta, poliestrowa
W magazynie

40×60 cm
Dostawa gratis
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, klasyczna
W magazynie
Hipoalergiczna, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
0,5 - 1 l
W magazynie
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
Metalowa
W magazynie