


Wymiary 45×45 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 98,27 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana poduszka dekoracyjna 45x45 cm Woodland Trees Embroidered – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Rodzaj | Dekoracyjne |
|---|---|
| Materiał pokrowca | Bawełna |
| Kształt | Kwadratowe |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Kolor | Zielona |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna mieszana/bawełna |
| Typ poszewki | Zdejmowana |
| Waga | 0.4 kg |
| Zawiera wypełnienie | Z wypełnieniem |
| Długość | 45 cm |
| Rozmiar poduszki | 45x45 |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Woodland Trees |
| Zapięcie poduszki | Na zamek |
| Design | Boho |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Można suszyć w suszarce/prać w temp. 30°C |
| Specyfikacja materiału | 97% bawełna/3% poliester |
| Producent | Catherine Lansfield |
Opinie użytkowników
Bardzo mi się podoba niestety dla mojej mamy nie bardzo zaznaczę ze kobieta ma 90 lat i nie chce zmienić wystroju mieszkania
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami

45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie

Wałki, pierzasta
W magazynie

45×45 cm, dekoracyjna, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie

45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie


Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie

45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie

Dekoracyjna, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Okrągła
W magazynie

Dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, bawełniana
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie



50×50 cm, dekoracyjna, bawełniana
W magazynie

Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie