
Obrotowe krzesło do jadalni K533 Halmar
Obrotowa
W magazynieWymiary 84×60×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 759,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw 2 foteli IZIALI - Materiały: aksamit i metal - Kolor: beżowy - Styl: nowoczesny - Wymiary: szer. 60 x gł. 60 x wys. 83,5 cm - Wysokość siedziska: 48 cm - Zaproś IZIALI, miękki welurowy fotel, do swojego stołu!
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Z podłokietnikami | Tak |
| Zestawy | 2 sztuki |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Producent | Vente-unique |

Obrotowa
W magazynie
Obrotowa
W magazynie
89×60×63 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Skandynawska, 2 sztuki
W magazynie
84×59×58 cm, tapicerowana, obrotowa
W magazynieDostawa gratis
Obrotowa, metalowa, retro
W magazynieDostawa gratis

89×60×63 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Obrotowa, metalowa, retro
W magazynieDostawa gratis


Obrotowa
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa
W magazynie

Nowoczesna, obrotowa, metalowa
Dostawa gratis
Obrotowa
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, skórzana
Dostawa gratis
87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
Dostawa gratis
Obrotowa, metalowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
82×57×62 cm, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
81×61×55 cm, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
Z podłokietnikami
W magazynie
88×46×45 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
90×52×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Obrotowa, z podłokietnikami
W magazynie
Skandynawska, 2 sztuki
W magazynie

Nowoczesna, skórzana, metalowa
W magazynie
87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis

Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Skórzana
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis