

Wymiary 73×280×165 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5279,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna prawostronna dużych rozmiarów z beżową tkaniną melanż. Kanapa w stylu designerskim z dodatkowymi poduszkami i szerokim szezlongiem. Wym.: szer. 280 x gł. 165 x wys. 73 cm - POGNI marki Maison Céphy
| Szerokość: | 280 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 165 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Prawa, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lewa, industrialna
W magazynie
Na nóżkach, prawa, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynie
Z poduszkami
W magazynieDostawa gratis


Nowoczesna, lewa, industrialna
W magazynie
Rozkładana, prawa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie
Prawa, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
Lewa
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Prawa, drewniana, lewa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
W magazynie
76×299×239 cm, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis




Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis