

Wymiary 73×299×165 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 7269,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Duży narożnik prawy z funkcją spania ekspres 5-osobowy do spania 140 cm w tkanym beżowym melanżu. Dodatkowe poduszki w zestawie. Wyprodukowany w Europie. Produkt ekologiczny. Komfort i prostota rozkładania ekspres. Wymiary: S299 x G165 x W73 cm POGNI
| Szerokość: | 299 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 165 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, uniwersalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, uniwersalna
W magazynieDostawa gratis
97×282×223 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Industrialna
W magazynie
Skórzana, drewniana, lewa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Prawa, drewniana, materiałowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie
Prawa, drewniana, lewa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie

Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
Prawa, uniwersalna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Drewniana, lewa, japandi
W magazynie
Drewniana, z poduszkami, lewa
W magazynie
Nowoczesna, skórzana
W magazynieDostawa gratis

Niska, materiałowa
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Uniwersalna, industrialna
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis