

Wymiary 73-90×265×106-167 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5689,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pozwól się urzec eterycznym liniom, nowoczesnemu designowi i komfortowi kanapy narożnej ze skóry SOLANGE! Wymiary kanapy: szer. 265 × gł. 106 / 167 × wys. 73/90 cm. Narożnik lewostronny. 3 zagłówki wielopozycyjne z funkcją relax. Czarny
| Szerokość: | 265 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 106-167 cm |
| Wysokość: | 73-90 cm |
| Funkcje | Regulowane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Skóra |
| Kolor | Czarna |
| Styl | Nowoczesny |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, lewa
Dostawa gratis
53×60×83 cm, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, rustykalna

76×299×239 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, lewa
W magazynie
82×288×219 cm, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
175×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, lewa, uniwersalna
W magazynie
79-94×258×100-165 cm, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lewa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynie
Prawa, nowoczesna, skórzana
W magazynie

Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynie
83×265×203 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Lewa, retro, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
175×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
150×250×75 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
175×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
57×56×164 cm, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
150×250×150 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis