

Wymiary 82×288×219 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 6749,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna prawostronna z czarnej skóry. Ponadczasowy design i wyjątkowy komfort dzięki odczepianym zagłówkom - szer. 288 x gł. 219 x wys. 82 cm - MARAMBA
| Szerokość: | 288 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 219 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Funkcje | Regulowane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Skóra |
| Kolor | Czarna |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Producent | Vente-unique |

82×288×219 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
53×60×83 cm, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
175×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
76×299×239 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, skórzana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
100×284×175 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie

Rozkładana, lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Na nóżkach, prawa, lewa
W magazynie
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
77×248×179 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa
W magazynieDostawa gratis
85×280×185 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
175×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
57×56×164 cm, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
73-90×265×106-167 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
175×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis