

Wymiary 75×180-220×90 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2619,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Rozkładany stół jadalniany NOAMI – 6-8 osobowy – MDF lakierowany szaro-biały, Wymiary bez rozkładania: dł. 180 × szer. 90 × wys. 75 cm – Wymiary po rozłożeniu: dł. 220 × szer. 90 × wys. 75 cm
| Szerokość: | 180-220 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Liczba miejsc | Na 6 osób, Na 8 i więcej osób |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał blatu | Laminat |
| Kolor | Szara |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj nóg | 1 noga |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana, drewniana, drewniana

Okrągła
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana

Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynie
75×80×120 cm, nowoczesna, drewniana
Do wysłania za 1 tydzień
Rozkładana, metalowa, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, solidna
W magazynie
76 cm, ⌀ 100 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Industrialna, solidna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Okrągła, z orzecha włoskiego, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Dębowa, kwadratowa, solidna
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana

75×100-250×100 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×80×80-240 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
75×80×80 cm, nowoczesna, drewniana
Do wysłania za 1 tydzień
18×74×98 cm, rozkładana, solidna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Drewniana, drewniana, klasyczna
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis