

Wymiary 85×190×94 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5469,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa 4-osobowa rozkładana typu express z tkaniny Szary - Materac piankowy 18 cm - CALIFE - Miejsce do spania 160 cm - Dł.190 x Szer.94 x Wys.85 cm
| Szerokość: | 190 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 94 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Do codziennego użytku | Tak |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Szara |
| Producent | Vente-unique |


49×94×105 cm, rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, głębokość
W magazynie
Rozkładana, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
90×136×75 cm, drewniana, materiałowa
Do wysłania za 3 tygodnie
Nowoczesna, głębokość, retro
W magazynie
90×180×75 cm, dwuosobowa, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
Rozkładana, dwuosobowa, skandynawska
W magazynie

Rozkładana, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, drewniana, industrialna
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, retro
W magazynie
Rozkładana, retro, wysoka
W magazynie
Trzyosobowa, głębokość, retro
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, industrialna, retro
W magazynie
90×220×92 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynie
77×180×73 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, nowoczesna
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie
Retro
W magazynie

Trzyosobowa, głębokość, retro
W magazynie

Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis